влевовправо
-23%Склянка порцелянова 420 мл із силіконовою кришкою Thanks momo RX-N240288TM
- В наявності
- Код: LG-RX-N240288TM
324 ₴
249 ₴
+380 (67) 560-56-83
- +380 (99) 631-81-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
порцелянова склянка має зручну форму, яка забезпечує комфорт під час використання, і достатній обсяг для насолоди улюбленим напоєм. Силіконова кришка з отвором для пиття щільно прилягає до країв, запобігаючи випадковому пролиттю й допомагаючи зберігати температуру напою. Склянка виготовлена з високоякісної порцеляни, що забезпечує її міцність і здатність довго зберігати тепло напоїв. Основні характеристики порцелянового стакана об'єм 420 мл; висота 14 см; діаметр 8.5 см. Основні переваги кухля порцеляни прекрасно зберігає тепло напою, даючи змогу вам насолоджуватися чаєм або кавою довше. порцеляна — це натуральна та безпечна матеріал, що не виділяє шкідливих речовин. Стакан підходить для гарячих і холодних напоїв. порцелянова склянка у разі правильного догляду слугуватиме вам довгі роки. Завдяки своїй універсальності, склянка підходить для будь-якого інтер'єру та може стати чудовим подарунком для близьких чи колег.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liling Rongxiang Ceramic |
| Об`єм | 420 мл |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блюдце | немає |
| Висота | 14 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 8.5 см |
| Використання в мікрохвильовці | Да |
| Кількість в наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Призначення | Універсальне |
| Подарункове паковання | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Нове |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Тип ємності | Кухоль |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 8.5 см |
- Ціна: 249 ₴



