влевовправо
-17%Басейн каркасний Intex Ultra XTR Frame 54368 л 975x488x132 см Сірий (IP-167724)
- В наявності
101 666 ₴
84 722 ₴
+380 (67) 560-56-83
- +380 (99) 631-81-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Виробник: | Intex |
| Країна виробника: | Китай |
| Тип: | складаний каркасний басейн |
| Форма: | прямокутна |
| Серія переваги: | Покращена модель: армована сітка чаші на 50% густо |
| Час монтажу | Установлення зазвичай займає приблизно 60-90 хвилин із 2-3 людьми, виключаючи земляні роботи, заповнення |
| Довжина: | 975 см |
| Ширина: | 488 см |
| Висота: | 132 см |
| Фактичний розмір: | 1 035 х 548 см: стійки +30 см із кожного боку |
| Фактична довжина: | витичні опорні ніжки +30 см: 1 035 см |
| Фактична ширина: | витичні опорні ніжки +30 см: 548 см |
| Фактична висота: | Глибина на 8 см нижча — 124 см: захист від переповнення |
| Місткість води, об'єм 90%: | 54 368 л |
| Об'єм: | 54 368 л |
| Кількість стійок: | 24 U-подібні |
| Тип під'єднання чаші: | з отворами |
| Серія басейнів (характеризики): | Ultra XTR Frame |
| Комплектація | Базовий MINI |
| Адаптер для зливання води: | є |
| Адаптер для зливання води (артикул): | Intex 10201 |
| DVD з інструкціями: | немає |
| Зливний клапан: | Вбудований зливний клапан полегшує зливання. Прикріпити адаптер (прикладний) до садового шланга для відведення води в потрібне місце |
| Матеріал чаші: | тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| Матеріал товщина: | НОВИНКА 2020! Скловолоконна сітка гуще на 50%! ✓ стінки та дно — тришарове ПВХ, товщина 0.56 мм |
| Внутрення облицовка: | малюнок з імітацією мозаїки |
| Матеріал каркаса: | Корозійностійкий, металевий каркас (оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям як усередині, так і зовні) |
| Особливості серії: | Інноваційна сталева рама ✓ прогони та стійки зроблені з міцної оцинкованої сталі ✓ оптимізована, міцніша форма ✓ покращене внутрішнє та зовнішнє порошкове полімерне покриття Система Easy Lock ✓ легка фіксація елементів за допомогою пластикових фіксаторів ✓ не вимагає штифтів і додаткових інструментів Міцніший матеріал ✓ чаша басейну — тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ ✓ скловолоконна сітка густіше на 50% |
| Паковання (кількість місць): | Басейни цієї комплектації збираються на момент замовлення (під замовлення). Паковання: 1. чаша — міцний поліетиленовий пакет; 2. каркас — картонна коробка; 3. з'єднувачі — картонна коробка. |
| Вага упаковки: | 216.85 кг |
| Об'єм упаковки: | 0.957 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Каркасні |
| Висота, см | 132 |
| Довжина, см | 975 |
| Конструкція | Жорсткі борти |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 54368 |
| Особливості | Дитячі,Морозостійкі |
| Ширина, див | 488 |
- Ціна: 84 722 ₴




